sud

За час своєї роботи Олег Мула провів 545 справ у суді першої інстанції, з них 37 кримінальних, 296 цивільних, 148 адміністративних та 64 справи по адміністративних правопорушеннях.

Члени Ради суддів України

Андрій Леонтович (Київський окружний адмінсуд)

Олег Присяжнюк (Апеляційний суд Київської області)

Анатолій Марцинкевич (Апеляційний суд Хмельницької області)

Тетяна Чумаченко (ВАСУ)

Валентина Сімоненко (ВСУ)

Микола Черкащенко (ВГСУ)

Вячеслав Наставний (ВССУ)

Олександр Сасевич (Львівський окружний адмінсуд)

Валерія Чорна (Дніпропетровський окружний адмінсуд)

Богдан Моніч (Житомирський апеляційний адмінсуд)

Сергій Чумак (Донецький апеляційний адмінсуд)

Оксана Марченко (господарський суд м. Києва)

Микола Синчук (господарський суд Львівської області)

Олександр Демешин (господарський суд Одеської області)

Михайло Новіков (Київський апеляційний господарський суд)

Олена Кононенко (апеляційний суд Дніпропетровської області)

Людмила Соломаха (апеляційний суд Донецької області)

Григорій Алейніков (апеляційний суд Запорізької області)

Денис Масенко (апеляційний суд Луганської області)

Алла Котелевець (апеляційний суд Харківської області)

Володимир Гуцол (Бершадський райсуд Вінницької області)

Інна Плахтій (Луцький міськрайсуд Волинської області)

Каріне Скрипник (Ленінський райсуд м. Дніпропетровська)

Володимир Лебеженко (Дружківський міськсуд Донецької області)

Олена Васильчук (Баранівський райсуд Житомирської області)

Володимир Кривка (Міжгірський райсуд Закарпатської області)

Олег Мула (Галицький райсуд Івано-Франківської області)

Михайло Паламарчук (Олександрійський райсуд Кіровоградської області)

Олег Юрків (Галицький райсуд м. Львова)

Тетяна Літвіненко (Первомайський міськрайсуд Миколаївської області)

Володимир Гуревський (Малиновський райсуд м. Одеса)

Валерій Лисенко (Чутівський райсуд Полтавської області)

Петро Денисюк (Рівненський міськсуд Рівненської області)

Владислав Костенко (Ковпаківський райсуд м. Одеса)

Тарас Багрій (Тернопільський міськрайсуд Тернопільської області)

Людмила Гайдук (Дзержинський райсуд м. Харкова)

Марина Бойко (Новокаховський міськсуд Херсонської області­)

Вікторія Чебан (Шевченківський райсуд м. Чернівці)

Юрій Гордійко (Новозаводський райсуд м. Чернігова)

Вадим Бутенко (Фастівський міськрайсуд Київської

області).